آموزشاخباراخبار موبایلاخبار و آموزش

فن آوری های سال 2019

جنگ های عجیب فن آوری 2019

بازار فناوری توسط جنگ های آن تعریف شده است: مایکروسافت در مقابل IBM؛ اپل در مقابل مایکروسافت؛ Netscape در مقابل مایکروسافت؛ گوگل در مقابل مایکروسافت اگر مایکروسافت یک شخص بود، احتمال دارد PTSD داشته باشد. سپس اپل در مقابل گوگل حضور داشت و در حال حاضر بزرگترین شرکت اپل در مقابل کوالکام است.

چیز جالبی برای من این است که Huawei یک تهدید به مراتب بیشتر برای هر دو شرکت نشان می دهد نسبت به نشان دادن آنها به یکدیگر. در حقیقت، من واقعا شروع به تعجب می کنم که آیا کوالکام یک پروکسی برای گوگل در این مبارزه نیست، با اپل تغییر چشمگیر آنچه که هدف واقعی خود است.

من در این هفته روی این نبرد سلطنتی تمرکز میکنم، زیرا اپل، که در دادگاه داوری در سن دیگو برای تعیین صدمات به Qualcomm، ظاهرا تلاش کرده است که بر هیئت منصفه تأثیر بگذارد (دستکاری کند؟) و من فکر نمیکنم این است رفتن به پایان خوبی است قضات برای احمق بودن شناخته نمی شوند. به علاوه، من فکر می کنم اپل در حال حاضر به هر حال بیش از Qualcomm نگران Huawei است.

من با محصول من در هفته نزدیک میشوم: اولین موتورسیکلت پروازی که اکنون میتوانید سفارش دهید.

موفقیت هوآوی

در حال حاضر Huawei اجرای بسیار بهتر از اپل است. من این را می گویم چون اپل را در سهم بازار به فروش می رساند و بازار آن همچنان گسترش می یابد، در حالی که اپل ظاهرا قراردادش را آغاز کرده است . در حال حاضر اپل، که در آن زمان بر بازار گوشی های هوشمند غالب شد، از سامسونگ و هوآوی عقب است.

موفقیت Huawei عمدتا به دلیل آن است که یک تلفن بسیار رقابتی ایجاد می کند که ارزش بیشتری نسبت به آیفون اپل دارد. Huawei نیز از لحاظ استراتژیک توسعه یافته است، در حالیکه هر دو گوشی و سوئیچ هایی را که آنها را فعال می کنند، می سازد و قیمت آن را بسیار رقابتی می کند.

این بدان معنی است که هنگامی که در بازار در مورد سوئیچ ها و تلفن ها به توده بحرانی می رسد، می تواند ویژگی های منحصر به فرد را فعال کند که نه سوئیچ آن و نه رقبای تلفن آن می توانند مطابقت داشته باشند.

در حالی که هر دو اپل و هوآوی استراتژی های قفل گذاری را اجرا می کنند (جایی که شما مشتری ها را جذب می کنید و آنها را از رقبا دور می کنند)، اپل بر کاربران نهایی متمرکز شده است، در حالی که Huawei بر روی حمل کنندگان متمرکز شده است. از آنجایی که حمل و نقل مشتریان خود را در اکثر بازارهای خود به خود جلب می کند، این می تواند Huawei را بی نظیر کند، آیا این یک معضل بزرگ نیست.

این قرار گرفتن در معرض دولت چینی است که بخش مهمی از این شرکت را تشکیل می دهد و ترس آن را در نهایت کنترل و تبدیل آن به یک ابزار جاسوسی ایجاد می کند . اگر چه من شاهد هیچ شواهدی مبنی بر این نبود، ساختار مالکیت این شرکت به این معنی است که این امر می تواند باشد، و این باعث شده است که دولت ایالات متحده در فهرست شرکت های مشکوک، نه تنها در ایالات متحده بلکه در سراسر جهان غربی، شرکت کند.

با این حال، اجرای قانون در اکثر کشورهای غربی و به ویژه در ایالات متحده، بر این نیست که آیا کسی میتواند یا در نهایت قانون را نقض کند، اما این که آیا آنها آنرا شکستهاند – و به نظر نمیرسد که Huawei دارای

ما در دنیای گزارش های اقلیت زندگی نمی کنیم، جایی که می توانید مردم را برای آنچه که ممکن است در آینده انجام دهند، پاسخگو باشید. Huawei به طور قابل ملاحظه ای مانع شده است، اما با کمک قانونی مناسب، باید بتواند لیست سیاه را از آن خود کند. این مسئله برای اپل و کوالکام مشکل است. Huawei دارای تکنولوژی 5G خود است و به کوالکام نیاز ندارد و شرکتی که سعی دارد از آن استفاده کند اپل است.

اپل (آیا Qualcomm یک پروکسی برای گوگل است؟)

اپل واچ تلاش خود را برای حذف Qualcomm از کسب و کار بسیار عجیب و غریب است. Qualcomm یک رقیب مستقیم نیست این فناوری اصلی را که باعث می شود گوشی های هوشمند کار کنند – به ویژه تلفن های هوشمند بالا مانند آی فون – فراهم می کند.

اگر کوالکام یک پروکسی برای گوگل باشد، چه؟ گوگل به شدت قدرتمند است و تلاش های اپل برای انجام استیو جابز، آرزو می کند که گوگل برای نقض اعتمادش مجازات شود، تا حد زیادی شکست خورده است.

با این حال، پلت فرم جنجالی، آندروید، که اپل احساس از آن به سرقت رفته است، بستگی به تکنولوژی سخت افزار – و شرکت که بیشتر از آن را فراهم است Qualcomm است. مهم این است که کوالکام از درآمد خود از مجوز برای انجام تحقیق و توسعه استفاده می کند و تحقیق و توسعه عمدتا بخش بالایی بخش پلت فرم آندروید را حمل می کند.

اگر شما می توانید آن را فلج کنید، احتمالا می توانید رقابت برای iPhones را به طور چشمگیری کاهش دهید. با توجه به این که اکثر رقابت ها با قیمت پایین تر است، قیمت یک تن از فشار قیمت در برابر اپل در حالی ایجاد یک فرصت – یک فرصت قوی – برای گسترش اپل است.

با این حال، Huawei، همانطور که در بالا اشاره شد، واقعا به کوالکام نیاز ندارد و Huawei به خاطر موقعیت خود در چین، که سریعترین رشد و احتمالا بزرگترین بازار بالقوه برای گوشی های هوشمند است، برای اپل نسبت به سامسونگ تهدید بزرگتری است.

Qualcomm می تواند دفاع بهتر در برابر Huawei باشد، زیرا فناوری آن به طور قابل توجهی بیش از چیزی است که اپل در حال حاضر دارد. اپل بسته به اینتل در کوتاه مدت است و اینتل در حال اجرا حدود یک سال پشت Qualcomm است. اینتل قدرت صنعت را ندارد و احتمال دارد که اپل به طور تصادفی فلسفه Intel را فلج کند، چرا که  ادعا می کند فناوری Qualcomm اینتل است، بنابراین اینتل می تواند شکاف فناوری 4G / 5G را بشکند.

کوالکام در مورد آن فهمید و اگر اینتل مجرم شناخته شود، ممکن است از بازار مودم همراه حذف شود. این خطر زمانی است که شما تکنولوژی را سرقت می کنید. ناکامی در دست گرفتن این است که این می تواند برای دزد فاجعه بار باشد.

همه این مزایا Huawei است، که اپل در سایت های خود دارد.

عواقب ناخواسته

فروش اپل تحت فشار بوده است و اپل حجم فروش گزارشات را متوقف کرده است و تلاش می کند تا این حجم فروش را کاهش دهد و رشد درآمد بیشتر از افزایش قیمت ها است.

این موضوع مشکل ساز است، زیرا بدون شک محدودیتی برای چگونگی اپل برای تلفن های هوشمند و خدمات مرتبط با آن وجود دارد. به عبارت دیگر، می تواند قیمت ها را به طور نامحدود افزایش ندهد، به ویژه به عنوان فروشندگان ارزان قیمت مانند Huawei همچنان به قیمت پایین آن است.

در برخی مواقع، مشتریان اپل شروع به نگه داشتن تلفن های خود را طولانی تر، که به نظر می رسد در مورد در حال حاضر، و در نهایت به یکی دیگر از فروشنده رفتن به جلوگیری از در چرخه قیمت همیشه در حال افزایش و غیر رقابتی.

برعکس، اقدامات خصمانه و تهاجمی علیه کوالکام، میلیون ها شرکت را هزینۀ هزینۀ قانونی و فروش آیفون های گمشده ای را به عهده گرفته است و این شرکت تا حدی از فروش گوشی های تلفن همراه در چین و آلمان مسدود شده است. همانطور که من نوشتم، این بلوک ها احتمالا افزایش خواهند یافت.

علاوه بر این، Huawei، به طور عمده به حملات دائمی ایالات متحده به شرکت، تبدیل به قهرمان مردم چین شده است ، و اپل به طور موثر در چین لیست شده است.

اگر این روند ادامه یابد، اپل می تواند از چین، سریع ترین رشد و بزرگترین بازار آینده بالقوه، بدون توجه به آنچه Qualcomm انجام می دهد، قفل شود. این امر ارزیابی اپل را افزایش می دهد و احتمالا تغییر مدیر اجرایی غیرقانونی را به دنبال خواهد داشت. در واقع، انتظار دارم که اگر چیزی تغییر نکند، تیم کوک در عرض 18 ماه از بین خواهد رفت.

اپل ظاهرا بیشتر و بیشتر ناامید شده است. تلاش واضح برای نفوذ به هیئت منصفه سن دیگو، که واقعا با خطر فوق العاده بالا همراه است، یک مورد است. به نظر می رسد اپل در برابر چالش FTC در برابر کوالکام قرار دارد. FTC در نهایت متوجه خواهد شد که این اقدام علیه منافع ملت بوده است، به ویژه با توجه به این که وزارت دفاع ایالات متحده و وزارت انرژی بر این موضوع متمرکز شده اند.

به نظر می رسد که دولت ایالات متحده اغلب به نظر می رسد در برابر خود در حال جنگ است، اما این به نظر بی سابقه ای است. داشتن اپل در سمت اشتباه وزارت دفاع ایالات متحده، به خودی خود، مشکلی برای این شرکت است.

بسته شدن

Huawei یک تهدید عظیم برای تسلط بر فن آوری آمریکا را نشان می دهد. تلاش برای نام بردن این شرکت به عنوان یک بازیگر بد، به طور واضح تاثیر گذاشته است، اما Huawei از طریق آنها به درستی شخم زده است، نشان می دهد که اگر آمریکا بتواند آن را متوقف کند، احتمالا بی نظیر خواهد بود.

به نظر می رسد Huawei یک پرونده قوی برای توقف ایالات متحده داشته باشد و چین می تواند بخشی از معامله خود را برای پایان دادن به جنگ تعرفه که منافع هر دو کشور در حال حاضر بسیار بد است (و می تواند به تضعیف ریاست جمهوری) هزینه کند.

با توجه به این که اپل متجاوز است، باید نبرد خود با کوالکوم / گوگل را بازنگری کند و بر تهدیدات بلند مدت بزرگتر تمرکز کند: ناتوانی در افزایش قیمت ها به طور نامحدود؛ و Huawei / چین، که با هم به شدت از منابع اپل خارج شده است.

اگر چیزی تغییر نکند، تسلط بر بازار تکنولوژی احتمالا از ایالات متحده به چین منتقل خواهد شد، زیرا نبرد Huawei / Apple به عنوان پیشگویی این تغییر است. امیدوارم مدیر بعدی اپل بتواند در زمان مداخله دخالت کند، اما من شک دارم.

خوب، ما به وضوح در جهان از داستان های علمی تخیلی هستیم، چرا که هفته گذشته هواپیمای جتپاک هواپیماهای بدون سرنشین هواپیمای دیزلی / هواپیمای مسافری فریزر را پیش تنظیم کرد.

با سقف 15000 فوت و سرعت بالای 150 مایل در ساعت و چهار موتور توربوجت، این چیز خیلی خنک است. این تنها 20 دقیقه زمان پرواز است، نشان می دهد که اگر شما در 15000 فوت و یک چهارم مخزن هستید، بهتر است مانند پنکیک، زیرا شما در مورد یکی از آنها هستید.


Speeder هواپیمایی Jetpack

فن آوری های سال 2019
فن آوری های سال 2019

این کامپیوتر است و به این معنی است که آموزش و پرورش کم و یا نیازی ندارد. (برای من، این نشان می دهد که می خواهید یکی از این ها را از راه دور تماشا کنید.) حتی به نظر می رسد خوب است – مانند وسیع ترین وسایل نقلیه در حال توسعه، که زشت هستند. این به نظر می رسد که راحت ترین چیز شما می توانید پرواز کنید، اما با توجه به تمام 20 دقیقه تا حد زیادی می شود با شما به گفتن به خود گفت: “سقوط، سقوط نیست، سقوط، OMG من تقریبا بیرون از گاز، “من فکر نمی کنم که یک مشکل بزرگ باشد. در حقیقت، کمبود راحتی می تواند ذهن شما را از این نتیجه کل پانکاک حفظ کند.

حتی یک ویدیو تجاری از این چیزها وجود دارد . بدست آمده، ارائه شده است، که نشان می دهد در واقع گرفتن محصول چند سال است، اما به نظر می رسد آن را نیز قادر به پرواز به طور خودمختار.

در کمتر از 400 کیلوگرم، احتمالا شما در اسکله جت اسکی و یا موتورسیکلت معمولی به زودی تجارت نخواهید کرد، اما تصور کنید که به یک مهمانی، اردوگاه یا رویداد در این توله سگ بپردازید. شما یک شخصیت فوری هستید و 400 هزار دلار برای وضعیت مشهور فوری بسیار ارزان است.

در حالی که فکر می کنم شخصا در لیست نام خودم قرار بگیرم تا یکی از اینها را بخرم، آن را به بالا از لیست شهوت من شناور می سازم و محصول Jetpack Aviation Speeder را در هفته من تولید می کنم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن