دیجیل | اخبار و آموزش | رسانه دیجیتال ایران

جدید ترین و مهم ترین اخبار و آموزش های روز دنیا و ایران

RFID جعبه پولدار: آیا آنها مفید هستند؟

1 min read
RFID جعبه پولدار آیا آنها مفید هستند؟

RFID جعبه پولدار آیا آنها مفید هستند؟

RFID جعبه پولدار: آیا آنها مفید هستند؟

یک کیف پول مسدود کننده RFID اطلاعات حساس شما را بدون اطلاع شما در هنگام جیب شما محافظت می کند. همانطور که می دانیم ما باید مراقب باشیم که رمز عبور را به اشتراک نگذاریم و در مورد نحوه مدیریت اطلاعات حساب ما محتاط باشیم، چنین اطلاعاتی می تواند به دست اشتباه وارد شود.

دزدان می توانند اطلاعات را از کارت های اعتباری خود در حالی که درست در کنار شما ایستاده اند، سرقت کنند، به خصوص اگر کارت یک تراشه RFID جاسازی شده داشته باشد. چنین کارت های اعتباری به شما این امکان را می دهد که پرداخت های سریع را فقط با دست دادن کارت به یک اسکنر به جای قرار دادن آن در یک ترمینال یا کشیدن سریع انجام دهید.

هنگامی که داده های RFID را کپی می کنند، دزدان می توانند کلون کارت خود را ایجاد کنند. با تشکر از کیف پول مسدود شده RFID، کارت شما و اطلاعات حساس در آن محافظت می شود.

چگونه فناوری RFID کار می کند

تکنولوژی RFID (شناسایی فرکانس رادیویی) از میدان الکترومغناطیس برای شناسایی و ردیابی اشیا از طریق برچسب هایی که حاوی اطلاعات دیجیتال هستند استفاده می کند. بر خلاف بارکد های سنتی مورد استفاده برای شناسایی اقلام در فروشگاه ها و یا مدیریت موجودی، RFID دارای اطلاعات اساسی در مورد یک محصول و همچنین دسترسی به اطلاعات حساس و قابلیت ردیابی است.

تکنولوژی RFID زندگی ما را بسیار ساده تر می کند، زیرا به افزایش سرعت پرداخت، پردازش های پرداخت هنگام سفر و پرداخت های بدون تماس کمک می کند.

متاسفانه، جنایتکاران خلاق تر شده اند و کشف کرده اند که چگونه از فن آوری RFID برای سرقت شماره کارت اعتباری و سایر اشکال شناسایی استفاده کنند. آنها با استفاده از فرستنده RFID از طریق راه دور کیف پول خود را انجام می دهند.

این اسکنرهای RFID اطلاعاتی از کارت اعتباری خود را شامل کد های CVV و تاریخ انقضا دریافت می کنند و از این برای سرقت استفاده می کنند.

میدان الکترومغناطیسی به راحتی آنها را به راحتی سرقت می کند، به سادگی پیاده روی نزدیک بدون تماس فیزیکی بین اسکنر و کیف پول خود را. قبل از آنکه این را بدانید، آنها قبلا اطلاعات خود را به دست آورده اند و داده ها را به کارت جدید منتقل کرده اند و می توانند در عرض چند ثانیه به حساب های شما دسترسی پیدا کنند.

یک جعبه RFID جعلی میتواند انجام دهد

یک کیف پول مسدود کننده RFID از اطلاعات کارت اعتباری شما جلوگیری می کند. آنها حاوی یک لایه ساخته شده از فیبرهای فلزی یا کربن هستند که باعث می شود که میدان های الکترومغناطیسی از کارت اعتباری شما حذف شود. این مسدود کردن هر ارتباطی بین کارت و اسکنر شما است.

به این ترتیب، کارت اعتباری شما باقی میماند. با این حال، آنها باید در داخل کیف پول قرار گیرند تا حفاظت شوند، زیرا تنها نزدیکی به کیف پول محافظت را تضمین نمی کند.

آیا شما یک کیف پول مسدود کننده RFID نیاز دارید؟

RFID جعبه پولدار آیا آنها مفید هستند؟
RFID جعبه پولدار آیا آنها مفید هستند؟

 

 

بله و خیر.

اگر کارت اعتباری شما دارای تراشه های RFID نیست، پس شما به کیف پول مسدود کننده RFID نیاز ندارید. با این حال، اگر کارت های شما فشرده سازی شده با RFID باشد، احتمال خطر اسکن شدن با آن وجود دارد .

در نهایت تصمیم برای گرفتن یکی از شما دروغ است. اگر احساس می کنید خطر این است که یک کیف پول مسدود کننده RFID خریداری نکنید، احتمالا نیازی به آن ندارید. علاوه بر این، نسل دوم کارت های RFID-تراشه رمزگذاری و محافظت از داده های آنها را انتقال می دهد. این بر خلاف کارت های نسل اول است که عرضه آن در روز کاهش می یابد.

اما اگر مایل هستید که برای صلح در ذهن، مایل بیشتر باشید، پیش بروید و یکی را بخرید.

در هر صورت، اکثر کیف پول مسدود شده RFID مقرون به صرفه هستند، و حتی برخی از آنها حتی یک تضمین بازگشت پول 365 روزه برای بوت شدن دارند.

سرقت کارت اعتباری جرم مشترک است. در حالی که شما نباید بیش از حد در مورد ردیابی RFID نگران باشید، بهتر است اقدامات احتیاطی را انجام دهید، زیرا دزدان به طور مداوم خود را مجددا تشویق می کنند.

آیا شما قربانی RFID-skimming بوده اید؟ اگر چنین است، آیا از کیف پول مسدود شده RFID استفاده می کنید؟ تجربه خود را با ما در یک نظر در زیر به اشتراک بگذارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق مختص به دیجیل می باشد | Newsphere by AF themes.