دیجیل | اخبار و آموزش | رسانه دیجیتال ایران

جدید ترین و مهم ترین اخبار و آموزش های روز دنیا و ایران

نصب اینترنت فایو جی 5g

نصب اینترنت فایو جی 5g

کوالکام: بازنگري هوش مصنوعی در جهان کوانتومی 5G

هفته گذشته، من برای شرکت برخی از آخرین پردازنده های کوالکام، یک بروز رسانی گسترده در تلاش های هوش مصنوعی خود (که شامل یک عنصر کوانتومی نوآورانه) بودم، به یک رویداد در حال ظهور رسیدم و احتمالا ارتباطی با 5G به نظر نمی رسید. من فکر می کنم این یک بازی تعویض کننده است.

ماهیت رویداد سان فرانسیسکو این بود که تأثیرات ضد انقلابی انقلاب 5G را برجسته کند: افزایش اطلاعات لبه شبکه.

من برخی از مشاهدات خود را در مورد این انقلاب و سپس با محصول من از هفته نزدیک: مایکروسافت چشم انداز AI توسعه کیت، که در نمایش در این رویداد است.

5G اینجا است

انتظار می رود که 5G به شدت به بازار وارد شود، تا پایان سال جاری نزدیک به کلان شهر بزرگ شود. این تکنولوژی یک بازی تعویض کننده است، اما بدون مسائلی اتفاق نمی افتد، یکی از آنها تغییر بزرگی در بارگیری شبکه است. 5G تنگناها را از شبکه های بی سیم به حواله باز می کند، جایی که انتظار می رود افزایش گسترده ترافیک باعث ارتقاء برخی از شبکه های قابل توجه شبکه شود.

یکی از عواملی که این افزایش ترافیک عظیم را افزایش خواهد داد، افزایش 10 برابر بیشتر در روز، پرش عظیم در دستگاه های شبکه هوشمند خواهد بود. برای جلوگیری از ترافیک شبکه، یک تنگنای عظیم را تجربه نمیکند، لازم است که اطلاعات را به لبه شبکه متصل کنیم.

این امر موجب شده تا ارائه دهندگان ابر برای بررسی محاسبات بزرگ خود متمرکز شده و شروع به توزیع این فناوری کنند. این امر باعث شده است شرکت هایی مانند کوالکام هوشمندانه تر و خودمختاری بیشتری در دستگاه های خود داشته باشند، بنابراین آنها به اندازه منابع متمرکز وابسته نیستند و امیدواریم که بارگیری شبکه را به سطوح قابل کنترل تر حفظ کنند.

تأثیر بازی

یکی از مناطق بزرگ که 5G در حال حاضر تبدیل شده است، بازی میزبانی شده است. 5G نه تنها دسترسی به داده های بالاتر را فراهم می کند، بلکه تاخیر زیادی را نیز به همراه می آورد، اما بازی از ابر نه تنها قابل قبول است، بلکه بر روی کاغذ، مقیاس پذیری بسیار بیشتر و ارزان تر از روش های سنتی است.

با این حال، برای حفظ داده ها از غلبه بر شبکه ها، گرافیک بخش بزرگی همچنان در دستگاه همراه با برخی از اطلاعات باقی می ماند.

من فکر می کنم ارائه دهندگان پیش بینی تجربه ی بازی به طور فزاینده ی هیبریدی را دارند، به طوری که جنبه های اجتماعی و ارتباطی بازی در 5G افزایش خواهد یافت، اما شبکه با جریان های ویدیویی عظیم بیشتر نمی شود. من فکر می کنم این نیز پیش بینی زمانی که کنسول بازی ممکن است در گوشی های هوشمند، قرص، Roku مانند مجموعه بالا جعبه، و یا حتی در تلویزیون خود تعبیه شده است.

تجربه XR موبایل

ایده واقعیت گسترده در ماشین، به خصوص به عنوان ماشین به دست آوردن توانایی خود را درایو، قانع کننده است. این به این دلیل است که می تواند تجربه رانندگی را به طور قابل توجهی افزایش دهد در صورتی که با واقعیت گسترده (XR) مواجه شود. با عینک واقعیت افزوده، شما می توانید خود را از طریق قلمرو خیالی سفر کنید و در جنگ مجازی شرکت کنید، حتی با مسافران اتومبیل های دیگر نیز مبارزه کنید، در حالی که ماشین خود را به طور مستقل در مسیر خود ادامه می دهد.

فصل نهایی بازی Thrones یکشنبه آغاز شد و من می توانم یک درایو طولانی به نظر می رسد مانند یک سفر از Kings Landing به دیوار به منظور مبارزه با واکر سفید با استفاده از اژدها مجازی کنترل از راه دور. بله، شما همچنین می توانید ملکه یا شاه اژدها شوید!

تأسیس کارخانه آینده

کارخانه ها در طول چند سال آینده تغییرات گسترده ای از هر عمودی خواهند داشت، که عمدتا ناشی از تاثیر مخرب چاپ سه بعدی است.

تجهیزات کنترل تولید و کنترل کیفیت می توانند مستقیما به خدمات ابری دسترسی پیدا کنند که بتواند به طور موثر در کل اکوسیستم تدارکات مدیریت کند.

همه اینها به خدمات ابری و آموزش عمیق مرتبط است.

AI مشتری مشتری Qualcomm است

کوالکام از تکنولوژی AI Engine در راه حل اسنپدراگون استفاده کرد و بر اساس تحقیقات 10 ساله تحقیق در زمینه هوش مصنوعی، توجه به این نکته را جلب کرده است که لیزر از نظر لیزر مدت زمان طولانی در زمینه نگهداری قدرت است.

به همین دلیل است که محصولات کوالکام در حال حاضر اکثریت راه حل های AR و VR را ارائه می دهند، زیرا بهره وری قدرت را افزایش می دهد و به طور بالقوه وزن را کاهش می دهد. این تمرکز یکی از دلایلی است که Qualcomm منجر به فرآیند 7nm شده است که عمدتا با بهره وری از قدرت، اما با برخی از مزایای عملکرد نیز.

کوالکام همچنین راه را برای توسعه انواع قابلیت های مرتبط با تلفن همراه، از واقعیت گسترده تا پردازش صحیح، راه اندازی کرده است.

این پتانسیل برای پیشبرد را ایجاد کرده است. بازار آموزش و استنتاج تا سال 2025 به 17 میلیارد دلار افزایش خواهد یافت، بر اساس تخمین Qualcomm. (من فکر می کنم این واقعا محافظه کارانه با توجه به نیاز بازار است.)

کوالکام معتقد است که بزرگترین حجم و در نتیجه پتانسیل درآمد، به سمت استدلال است. این احتمالا صحیح است، زیرا شما فقط تعداد معینی از سیستم های آموزشی را نیاز دارید، اما هنگامی که دانش ضبط می شود، می توانید آن را به تعداد زیادی از محصولات استنتاجی که از آن استفاده می کنید، گسترش دهید.

به سادگی، شما نیاز به بسیاری از معلمان، اما تعداد دانش آموزان – استنباط – تمایل به بزرگتر است.

AI در فیس بوک

یکی از پیشگامان این هفته در مراسم Qualcomm در هفته گذشته، جو اسپیساک ، مدیر محصول AI در فیس بوک بود. اگر یک شرکت وجود دارد که به شدت به AI بیش از فیس بوک نیاز دارد، من از آن نمی دانم.

فیس بوک باید سلاح خود را در برابر انواع مشکلات بسیار دشوار به سرعت. در غیر این صورت، جریمه، دادرسی و خسارت مشتری ممکن است آن را دفن کند. AI می تواند برای ایجاد توصیه های اجتماعی و ترجمه زبان ماشین، برای کمک به دسترسی، و ارائه ربات ها و دستیاران همیشه هوشمندانه استفاده شود.

علاوه بر این، محتوای تولید شده توسط دستگاه، اثرات AR و تجربیات VR بسیار وابسته به AI هستند. با این حال، من فکر می کنم که در جایی که فیس بوک واقعا نیاز به استفاده از AI (و من می دانم که آنها این را می دانند) بر روی محتویات محتوا و تضمین امنیت پلت فرم است. خوشبختانه AI – به خصوص آموزش عمیق AI – به طور فزاینده ای قادر به مقابله با این مسائل است.

یکی از جالب ترین فیس بوک ها از AI برای کشف استفاده می کند که اهدای خیریه است. بیش از 1 میلیارد دلار در زمینه کمک های خیریه با استفاده از AI افزایش یافته است. (من این را نفهمیدم.) این استفاده تهاجمی از AI باعث شده است که فیس بوک به یک دیوار برسد که توانایی ساخت پایگاه های داده جدید را داشته باشد و به خصوص نیاز به قدرت، گسترش آن را ناپایدار ساخته است.

این به وضوح در هسته فیس بوک است که در صحنه در رویداد Qualcomm، به دلیل راه حل Qualcomm در بهره وری قدرت است. فیس بوک همچنین از قابلیت اطمینان آن ستایش کرد (Qualcomm تا به حال امنیت امنیتی اینتل را نداشته است) و زمان تاخیر کم است.

ظاهرا، از طریق کار با Qualcomm، فیس بوک یک سرور مدولار منحصر به فرد ایجاد کرده است که به آن امکان می دهد سرعت آن را از طریق مسیر آسان ارتقاء به تغییرات پیش بینی شده فناوری حفظ کند، از بین بردن ارتقاء سرور پروتکل ثابت که گران و بسیار خطرناک است در مقیاس گسترده فیس بوک .

یکی از فن آوری های جالب توجه فیس بوک اشاره کرد که PyTorch ، یک چارچوب یادگیری ماشین با تاکید بر اجرای مشتاقانه و مبتنی بر گراف، شبکه های عصبی پویا، آموزش توزیع شده، استنتاج سخت افزاری و ساده سازی است؛ چرا که در مقیاس، پیچیدگی یک قاتل پروژه است .

پس از پیاده سازی آن، PyTorch تبدیل به سریع ترین پلت فرم در فیس بوک شده است، و آن را تولید نزدیک به 3x افزایش یافته است.

پشته نرم افزار کامل

با توجه به اینکه کوالکام یک شتاب دهنده را اعلام کرده است، لازم نیست یک سیستم عامل را راه اندازی کند – اما باید با آنچه که خارج از آن است، سازگار باشد.

با این حال، کوالکام یک بسته کامل نرم افزاری برای سرعت بخشیدن به راه حل های بازار ارائه کرده است تا توسعه دهندگان بتوانند به سرعت از مزایای این فن آوری بهره مند شوند. یکی از شرکای استفاده از این مایکروسافت است.

AI در مایکروسافت

مایکروسافت مرحله ای را با نمایش بسیار Azure-centric ارائه کرد – یک تعجب نیست، با توجه به توجه مایکروسافت به ابر. به گفته مایکروسافت، لاجورد در حال حاضر بزرگترین پوشش جغرافیایی مراکز داده در جهان است.

این پوشش تعداد زیادی از مشکلات منحصر به فرد را ایجاد می کند – به عنوان مثال، مایکروسافت باید با بیش از 90 نهاد دولتی متمایز به منظور عملکرد در کشور های مربوطه خود عمل کند. این امر باعث شده است که این شرکت دوباره تصور کند که چگونه میتواند خدمات خود را از طریق یک رویکرد ساده و سازگار ارائه دهد تا از پیچیدگی بیش از حد در مقیاس جلوگیری شود. این مسئله به شدت با استفاده از AI برای حل بسیاری از مشکلات مرتبط است.

مایکروسافت با نیاز به مسائل مربوط به مشتری صحبت کرد و همچنین نیاز به استفاده از منابع موجود برای تصمیم گیری هوشمندانه. تظاهرات ارائه شده برای برجسته این استفاده از یک زیرساخت دوربین امنیتی در محل در منطقه سخت مورد نیاز برای شناسایی کارگران که پوشیدن کلاه، به طوری که حوادث قابل اجتناب، در واقع، اجتناب شود. هزینه های اجرایی حداقل بود، زیرا از یک سیستم موجود استفاده می کرد و جایگزین دوربین های امنیتی موجود نبود.

مایکروسافت با Windows Machine Learning (ویندوز ML) صحبت کرد، که توسعهی DirectX است – ابزار برای سرعت بخشیدن به زمان به بازار، که قبلا برای بسیاری از توسعه دهندگان آشناست. مایکروسافت در حال کار بر روی سیستم عامل ویندوز است. (شگفت آور است که مایکروسافت امروز مایکروسافت لینوکس را به عنوان یک همکار باز می کند، و نه واقعا یک رقیب برای ویندوز است.)

این شرکت همچنین با دو محصول مایکروسافت – HoloLens 2 و کیت توسعه دهنده چشم انداز AI صحبت کرد که تاثیر زیادی بر نحوه استفاده از AI برای پایان دادن به دستگاه ها گذاشتند.

مایکروسافت ایده “AI مسئولیت پذیری” را معرفی کرد که عدالت و قابلیت اطمینان مدل های AI را بر عهده دارد. تمرکز زیادی بر حفظ حریم خصوصی و امنیت وجود دارد؛ همگانی، بنابراین هیچ کس پشت سر گذاشته نشده است؛ شفافیت، بنابراین شما می دانید که چه کاری انجام می شود؛ و پاسخگویی، حصول اطمینان از این که افرادی که از این ابزار استفاده می کنند، درک می کنند که برای نتایج پاسخگو خواهند بود.

ایده این است که یک محصول بهتر برای خدمت به وسیع ترین جمعیت و تمرکز جدی بر مسئولیت اجتماعی فراهم آورد. مایکروسافت به وضوح می گوید که AI ها می توانند خطرناک باشند و بیل گیتس در مورد نگرانی هایش ابراز شده است که ابزار AI بدون این شرایط می تواند برای نژاد بشر بسیار خطرناک باشد.

Qualcomm Cloud AI 100

در این رویداد، Qualcomm Qualcomm Cloud AI 100 را معرفی کرد که بهبود عملکرد گسترده ای را ارائه می دهد. این شرکت ادعا کرده است که بهبود عملکرد 50x در نسل های پیش از فن آوری Snapdragon، با بیش از 350 TOPS در حداکثر عملکرد. همانطور که انتظار می رود، از روند پیشرو 7nm استفاده می کند.

نمونه برداری در نیمه دوم سال جاری با تولید در سال 2020 انتظار می رود. Qualcomm وعده داده است که این تکنولوژی باعث افزایش عملکرد AI بدون افزایش قابل ملاحظه ای در مصرف برق خواهد شد.

AI در موبایل

تلفن همراه چند چالش بسیار منحصر به فرد ارائه می دهد. دستگاه ها به طور فزاینده ای به محاسبات فشرده تبدیل شده اند، اما آنها دارای فاکتورهای کوچک و قدرت محدود هستند. Snapdragon 855 عملکرد قابل توجهی را نسبت به نسخه های پیشین افزایش می دهد، در حالی که نیازهای قدرت را حفظ می کند.

این نسل چهارم Qualcomm AI با پشتیبانی از تمام نرم افزار شبکه عصبی بالا است. (این کمبود عملکرد اینتل را متاثر کرد، ادعا کرد که رقیب خود را با 2.5 برابر افزایش داده است، در حالیکه با استفاده از قدرت قابل ملاحظه ای کمتر برای بارهای مشابه بار).

کوالکام سه پیشنهاد جدید تلفن همراه در این رویداد را اعلام کرد. اولین Snapdragon 665 بود که پیشرفت وسیعی را به گوشی های با وضوح پایین ارائه می داد. موتور AI آن باید کیفیت تصویر معادل با خط تلفن های بالا در بازار امروز ارائه دهد.

دومین Snapdragon 730 است که گوشی های هوشمند بالغ را هدف قرار می دهد و چیزهایی مانند برداشت هوشمند برای تصاویر، تشخیص چهره، واقعیت افزوده و دستیار دیجیتال بسیار پیشرفته را افزایش می دهد.

سومین گجت 730G است که دارای گرافیک بسیار بالایی برای دستگاه های تلفن همراه متمرکز بر بازی است.

کوالکام در مورد استراتژی آبشار خود صحبت کرد: ویژگی های بالا از زمان پلتفرم بالا به 800 پلت فرم خود را به محصولات ارزان تر آن می پردازند.

یکی از برنامه های جالب که با سیستم عامل های Qualcomm کار می کرد، توانایی گرفتن تصویری از یک منو در یک زبان خارجی بود و منوی ترجمه شده را بر روی گوشی نمایش داده می شد (چیزی که منجر به اجتناب از سفارش پیتزا پپرونی در ایتالیا شد که در فلفل های کوچک پوشیده شده بود، که من حساس به آن هستم، یا همسرم دستور غذای ماهی که باعث شد او خیلی بیمار شود).

مفهوم دیگر یک دستگاه خودپرداز است. تصور کنید یک گوشی هوشمند است که می تواند یاد بگیرد که چگونه با آن در طول زمان کار کرده و خود را تغییر دهید تا شیوه های منحصر به فرد خود را بهینه سازی کنید. این گوشی پس از آن می تواند یادگیری را به تلفن های آینده و یا دستگاه های دیگر که این اطلاعات را به اشتراک می گذارند عبور دهد و همه کارها را در کار با شما آسان تر کند. این یکی از وعده های بزرگ AI است، دستگاه هایی که یاد می گیرند با شما ارتباط برقرار کنند به جای اینکه کاربر را مجبور به یادگیری تغییرات در یک دستگاه جدید کند.

این یک وعده آزادی منحصر به فرد است – این ایده که ما می توانیم ما را به بهترین شکل تبدیل کنیم، نه اینکه مجبور به کار در دنیای ماندگار تر از دستگاه هایی باشیم که هیچ چیز درباره ی طبیعت منحصر به فرد ما را نمی دانند و مراقبت می کنند.

AI در IoT

این بخش با یک قفل درب هوشمند باز می شود که از طریق تشخیص چهره برای دسترسی به آن استفاده می شود. این نه تنها کلید خانه ها را از بین می برد، بلکه یک رکورد که وارد خانه شما می شود و زمانی که افراد را مجاز می داند (مانند تغییر در کارکنان تمیز کردن خانه خود) را پر می کند که ممکن است نگرانی ایجاد کند.

این می تواند حتی در ساختار شرکتی قدرتمندتر باشد، درحالی که مردم اغلب در مناطقی امن قرار دارند که در آنها نباید باشد. چنین فعالیتی می تواند به طور موثر کاهش یابد. (من یک بار به طور تصادفی درب را باز کردم و به اتاق تمیز به سمت راست رفتم – من کاملا از دست رفتم – به احتمال زیاد کل خط را آلوده کردم، زیرا یک درب سمت چپ بدون مارک و نا امن باقی مانده بود.)

کوالکام نمونه هایی از دوربین های خرده فروشی را برای نظارت بر انقباض و کنترل سرعت در مقیاس (مانند Amazon Go)، نمایش های هوشمند، کشاورزی هوشمند، بهره وری انرژی و اجرای شهرهای هوشمند ارائه می دهد. فن آوری هوشمند می تواند بهبود قابل ملاحظه ای در استفاده موثر از منابع موجود در شهر داشته باشد. این شرکت تعدادی از محصولاتی را که از تکنولوژی Qualcomm استفاده می کنند، از دوربین های امنیتی به دستیارهای دیجیتال ارائه داد.

نصب اینترنت فایو جی 5g
نصب اینترنت فایو جی 5g

فناوری خودرو

در خودرو، کوالکام در حال حاضر پیشرو ارائه دهنده مودم های مخابراتی است، که اجازه می دهد اتومبیل ها برای به دست آوردن ترافیک به روزرسانی شوند. دریافت به روز رسانی نرم افزار؛ و اگر آنها، و یا رانندگان آنها، به مشکل برسند، به خانه بپیوندید.

این شرکت به شدت به اطلاعات سرگرمی خودرو پیوسته است. با توجه به تفاوت های عملکرد عظیم این سیستم ها و اینکه چگونه سیستم های ضعیف واقعا در معرض بررسی های خودرو قرار می گیرند، پیش بینی می کنم آینده ای که شرکت های خودرویی از راه حل هایی که استفاده می کنند، به شدت سوء استفاده کنند.

اینتل در این فضا قرار دارد و راه حل آن واژه “sucks” را تعریف می کند. من این را می دانم زیرا در جدیدترین ماشین من آن را داشته ام و عملکرد سیستم واقعا مورد انتقاد قرار گرفته است (و تجربیات شخصی من).

همانند گوشی های هوشمند، کوالکام پیش بینی سلسله مراتب بیشتری از فن آوری در اتومبیل ها – از سطح ورود به فوق العاده حق بیمه – که به کابین خلبان خودرو و موج جدیدی از راه حل های رانندگی مستقل اعمال می شود. (من فکر میکنم ممکن است تکنولوژی رانندگی خودمختار درجه نظامی را در ماشین من بگذارم، با توجه به این که بسیاری از راه حل های رانندگی مستقل از آن بسیار خوب نیستند.)

کوالکام یک خط خوب، بهتر و بهتر برای اتومبیل ها دارد و به نظر می رسد که طبقه بندی بهترین عملکرد است.

تحقیق AI و لبه کوانتومی

یک جلسه جالب در مورد تحقیق AI وجود داشت. به عنوان کوالکام، تمرکز بزرگ تنها بر هوش نیست بلکه بر روی هوشمندی قدرتمندی است. بسیاری از مشکلات با AI در لبه این است که بسیار محاسبات فشرده است، و چیزهای محاسباتی شدید قدرت زیادی را می کشد.

Qualcomm ظاهرا از AI برای یادگیری ماشین استفاده کرده است تا هوش مصنوعی خود را با توجه به اطلاعات در هر وات افزایش دهد و با افزایش مصرف 4 برابر افزایش پیدا کند. این شرکت معتقد است که با استفاده از فرآیند اکتساب منحصر به فرد AI Qualcomm می تواند توان بازدهی برق را تا دو مرتبه افزایش دهد.

این پروژه در آمستردام در زمینه استفاده از تئوری میدان کوانتومی با AIs یادگیری عمیق است. ظاهرا، این نوع شبکه عصبی جدیدی را براساس این رویکرد توسعه داده است که به مراتب بیشتر توانایی برخورد با اشیاء 3D که توسط دوربین های 360 درجه درک شده اند، می باشد.

این شرکت در حال برنامه ریزی برای توسعه یک کامپیوتر کوانتومی نیست – اما این کاربرد ریاضی کوانتومی است برای انتزاع یک تصویر تحریف شده برای حذف اعوجاج. من فکر می کنم این می تواند برنامه های کاربردی بسیار گسترده تر از ما در حال حاضر درک، به عنوان آن می تواند دوربین های امنیتی و سنسورهای نوری را در انواع مختلف سخت افزار انقلابی.

این به طور بالقوه یک بازی پویا عظیم است؛ زیرا این امکان یک روش زمان واقعی برای افزایش کیفیت تصویر و بهبود شناختن AI را به میزان قابل توجهی فراهم می کند، در حالی که اجسام غیرقابل مشاهده مانند کودکان پنهان در حال اجرا را به طور قابل توجهی کاهش می دهد تا احتمال وقوع برخی از حوادث معمول خودرو را کاهش دهد. .

اگر Qualcomm بتواند این را به بازار عرضه کند، این شرکت یک مزیت عظیم در بازارهای مختلف از جمله دفاع (دفاع تهدید مخفی) را فراهم می کند.

بسته شدن

همانطور که می بینید، این رویداد Qualcomm یک تخلیه اطلاعات عظیم بود و من برای مدتی به آن فکر می کردم. این آینده پیش بینی می کند که گوشی های زیر 500 دلاری بهتر از آیفون های 1300 دلاری امروز هستند، زمانی که اتومبیل ها هر دو هوشمندانه و سرگرم کننده تر خواهند بود، زمانی که اژدها مجازی در آزادراه شکار و سرگرم کننده خواهد بود و زمانی که نظریه کوانتوم پردازش AI ها ابررسانای بالقوه دید در اشعه ایکس است.

ما شاهد خواهیم بود که بیشتر این محصول در 12-18 ماه آینده به بازار عرضه خواهد شد و برخی از چیزهای بزرگ تا اواسط سال 2020. این بار دیگر اشاره می کند که ما واقعا هیچ نظری نداریم که چقدر تغییرات بزرگی در سال 2030 صورت می گیرد.

هنگامی که ابتدا به کیت توسعه دهنده چشم انداز مایکروسافت نگاه کردم، به یاد بعضی از محصول مایکروسافت به طور گسترده مورد انتقاد قرار گرفتم.

چه باب خوب کار کرد، رایانه های ساده ای را برای کسانی که از سن پیشرفت کرده بودند، و به طرز شگفت انگیزی برای آن جمعیت شناختی موثر بود. این کار شکست خورد زیرا برخی از Nimrod در مایکروسافت تصمیم گرفت که رابط کاربر بعدی باشد و توسعه دهندگان در آن زمان علاقه ای به GUI ها نداشتند و باب از جعبه متنفر بودند.

به طور دقیق هدفمند، کیت توسعه دهنده بینایی مایکروسافت AI یک بازی تعویض کننده است، اما برای کسانی که در AI یک شرکت قوی دارند. این با یک دوربین هوشمند مبتنی بر تکنولوژی کوالکام شروع می شود و سپس به کاربر کمک می کند که راهکارهای یادگیری ماشین را که از دوربین استفاده می کنند، ایجاد کند.

آن را یک پرایمر عالی AI برای کسانی که کد را نداشته باشند، آن را ایده آل برای آموزش و پرورش و یا سایت هایی که نیازهای AI بر روی مشکلات مانند امنیت و یا نقص های ساخت و ساز معقول و مکرر متمرکز شده است.


مایکروسافت چشم انداز AI کیت توسعه

به طور خلاصه، اگر ما بخواهیم مهارت های AI را شروع کنیم، این ابزار برای بسیاری از ما یا بچه های ما ایده آل است، اما برای افراد پیشرفته تر نیز بسیار ساده است. مثلا می توان گفت که شما قصد ساخت یک راه حل امنیتی امنیتی خود را داشتید که اگر سگ خود را به حیاط خود برساند (بسیاری از نژادها از هنرمندان فرار و دونده ها) اطلاع دارند. این برای آن ایده آل است. یا اگر پسرش می خواست اخطار دهد که برادر یا خواهرش به اتاقش رفت. در یادگیری نحوه انجام این کار، می توانید هر دو مهارت های اصلی و علاقه ای به برنامه نویسی ایجاد کنید که می تواند زندگی کودک یا بزرگسال را تغییر دهد.

اگر مایکروسافت باب را به درستی هدف قرار داده بود، فکر می کردم که دستیارهای دیجیتال را به بازار تبدیل می کرد خیلی سریعتر. کیت توسعه دهنده چشم انداز مایکروسافت می تواند به شدت تعداد افرادی را که می دانند چگونه عملکرد AI ها را تشخیص داده و آنها را تشویق به تبدیل شدن به برنامه نویسان AI یا techs می کند، گسترش می دهد.

ابزارهایی که به افراد کمک می کند به دنیای جدید تغییر کند، بسیار مهم هستند و این یکی از آنهاست، بنابراین مایکروسافت Vision AI Developer Kit محصول من در هفته است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق مختص به دیجیل می باشد | Newsphere by AF themes.