دیجیل | اخبار و آموزش | رسانه دیجیتال ایران

جدید ترین و مهم ترین اخبار و آموزش های روز دنیا و ایران

نقد برسی تخصصی آیفون 11 و آیفون یازده مکس

1 min read
نقد برسی تخصصی آیفون 11 و آیفون یازده مکس

نقد برسی تخصصی آیفون 11 و آیفون یازده مکس

تمرکز اپل بر روی دوربین به ارمغان می آورد آیفون تا سرعت

اپل آی فون 11 را نقد کنید: آی فون برای همه
“آیفون 11 تمام گوشی مورد نیاز شما است.”
قیمت خوب
پردازنده قدرتمند
سیستم دوربین بزرگ
عمر باتری طول روز
گزینه های رنگ زرق و برق دار
نمایش سقوط کوتاه از رقابت
آداپتور شارژ سریع گنجانده نشده است
قاب های بدون تغییر در جلو
آیفون 11 تمام آی فون مورد نیاز شما است. مطمئنا ، مدل های حرفه ای دارای یک لنز زوم اضافی ، عمر باتری کمی بهتر و صفحه نمایش بهتر… اما اکثر مردم به

نقد برسی تخصصی آیفون 11 و آیفون یازده مکس
نقد برسی تخصصی آیفون 11 و آیفون یازده مکس

تمام آن نیاز ندارند. خودتان $۳۰۰ را ذخیره کنید و برای iPhone 11 بروید. شما همچنین می توانید همه چیز را که در رویداد Pixel Google اعلام شده است بررسی کنید و قبل از تصمیم گیری خرید Pixel 4 را بررسی کنید.

برداشت ما از آیفون 11 Pro و آیفون 11 Pro Max را بررسی کنید.

قابهای ضخیم

اگر شما امیدوار بودند اپل باریک پایین قاب در جانشین خود را به آیفون XR ، دوباره فکر می کنم. بله ، طراحی هنوز یک پیشرفت فوق العاده ای بر روی گوشی هایی مانند iPhone 8 است ، اما جلوی آیفون 11 بدون تغییر از ۲۰۱۸ است. گودی ضخیم و یکنواخت را احاطه کرده است صفحه نمایش ۶/۱ اینچ و تاپیک همان شکاف گسترده ای در بالا, حمل دوربین TrueDepth و سنسورها برای ID صورت.

آیفون 11
جولیان Chokkattu/روندهای دیجیتال
این را به OnePlus 7 Pro و صفحه نمایش بدون قاب خود مقایسه کنید ، یا Galaxy Note 10 با دوربین سوراخ پانچ آن ، و آیفون 11 کمی تاریخی است ، اما نه وحشتناکی.

این اندازه کامل نیست-که ۵/۸ اینچ آیفون 11 طرفدار است-اما این به عنوان ناخوشایند به عنوان آیفون 11 pro Max نیست. مقیاس آیفون 11 یک زمین متوسط خوب برای افرادی است که می خواهند یک صفحه نمایش بزرگ داشته باشند ، اما هنوز هم می خواهند گوشی را در یک دست مدیریت کنند. این می تواند روی حیله و تزویر تلاش برای رسیدن به دکمه بازگشت ، که اغلب در گوشه بالا سمت چپ ، و که از کسی که با دست های بزرگ است.

این آی فون احساس قابل توجه ، و شیشه ای براق پشت به عنوان لغزنده به عنوان پایان مات در مدل های حرفه ای نیست. گفتنی است ، شما می خواهید یک مورد. این به عنوان مدل های Pro با دوام نیست زیرا از آلومینیوم و فولاد ضد زنگ ساخته شده است. این دارای رتبه مقاومت IP68 آب است ، بنابراین می تواند تا 2 متر در زیر آب برای تا 30 دقیقه زنده بماند.

بهترین بخشی از آی فون جدید ؟ رنگ. شش گزینه وجود دارد و همه آنها فوق العاده نگاه می کنند (اگر چه شیشه هنوز در معرض اثر انگشت قرار دارد). مورد علاقه من است سبز دیده می شود در اینجا ، و همچنین بنفش. توجه داشته باشید که نام تجاری آیفون در پشت ناپدید شده است ، اجازه می دهد برای یک نگاه حتی بیشتر مینیمالیستی.

بهترین بخشی از آی فون جدید ؟ رنگ. شش گزینه وجود دارد و همه آنها فوق العاده نگاه.

من با طراحی دوربین خوشحال نیستم. دو دوربین در یک ماژول که از پشت شیشه مطرح شده است; انگشت خود را از شیشه عقب به لبه ماژول دوربین بکشید و می توانید احساس کنید که چقدر شارپ است. من مایل به لبه ماژول دوربین مخلوط را به شیشه عقب.

نقد برسی تخصصی آیفون 11 و آیفون یازده مکس دوربین
نقد برسی تخصصی آیفون 11 و آیفون یازده مکس دوربین

دوربین های بزرگ ظریف نیست ، اما آنها به عنوان خاموش قرار دادن به عنوان سه دوربین راه اندازی لنز در iPhone 11 Pro و 11 Pro Max. من فکر می کنم اگر ماژول اضافی مطرح اطراف لنز وجود نداشت ، من می خواهم نگاه از آی فون 11 را دوست دارم. آن را در حال رشد بر من, اما من فکر می کنم آیفون XR بهتر می رسد.

صفحه نمایش با وضوح پایین
ضعیف ترین لینک روی صفحه نمایش ۶/۱ اینچ در iPhone 11 است. این پانل OLED مانند اکثر رقبا در این محدوده قیمت نیست و دارای رزولوشن ۱,۷۹۲ × ۸۲۸ (۳۲۶ پیکسل در اینچ ، PPI) است.

OnePlus 7 Pro ، که هزینه $۲۰ کمتر است ، دارای صفحه نمایش OLED ۳,۱۲۰ × ۱,۴۴۰ با یک صفحه نمایش 90Hz است که به یک تجربه صاف اجازه می دهد. حتی $۳۹۹ پیکسل گوگل 3a دارای رزولوشن ۲,۲۲۰ × ۱,۰۸۰ است.

با مقایسه صفحه نمایش OnePlus 7 Pro و آیفون 11 ، رنگ ها ثروتمندتر هستند و سیاهان در OnePlus تیره تر هستند و یک نی بر روی آی فون شسته می شود. کمدین حسن میحج به نظر می رسد تخت بر روی صفحه نمایش آی فون که شما می توانید در مقایسه بالا را ببینید.

در حالی که وضوح صفحه نمایش کم است ، سخت است که یک مشکل را فراخوانی کنید. اگر شما آیفون را درست در مقابل چشمان خود قرار دهید ، مطمئن شوید که تفاوت را آسان تر می کند. اما این برای چشمان شما وحشتناک است. انجام این کار نیست!

من تا به حال هیچ مشکلی در تماشای قسمت های جاسوسی در Netflix نداشتم ، و صفحه نمایش به اندازه کافی روشن است تا تقریبا همه چیز را به وضوح حتی در شرایط آفتابی (می تواند تا ۶۲۵ nits ، در حالی که iPhone 11 Pro می تواند به ۸۰۰ nits) برود.

با این حال ، آیفون 11 دارای یک صفحه نمایش است که منطبق بر برچسب قیمت آن است. این رقابت کوتاه می افتد. نه ، آن بد نیست ، اما شما می توانید در همان قیمت و یا کمتر پیدا کنید.

چه در مورد صوتی ؟ بلندگوهای استریو برای صدای فراگیر وجود دارد, و آنها صدای پر جنب و جوش. آنها به عنوان سخنرانان در Galaxy Note 10 Plus به عنوان صدای بلند نیستند و به خوبی صدا نمی کنند ، اما آنها بیش از اندازه کافی برای بازی و تماشای فیلم هستند. هنوز هیچ جک هدفون وجود ندارد.

دوربین های دیجیتال: دو whammy

آیفون 11

نقد برسی تخصصی آیفون 11 و آیفون یازده مکس قدرت پردازش
نقد برسی تخصصی آیفون 11 و آیفون یازده مکس قدرت پردازش

جولیان Chokkattu/روندهای دیجیتال
در سال گذشته آیفون XR یک لنز تک و همه کاره نیست. این تغییر برای بهتر با آیفون 11 است که در حال حاضر یک لنز فوق العاده زاویه ۱۲۰ را اضافه می کند ، به شما این امکان را میدهد که بیشتر از یک صحنه را ضبط کنید. این ویژگی شما در Pixel 4 گوگل پیدا نخواهید کرد.

اما اول ، اجازه دهید در مورد سنسور اصلی 12 مگاپیکسلی صحبت کنیم ، که دارای دیافراگم f/1.8 است و همانند لنز اصلی در مدل های آیفون 11 Pro است. چندین پیشرفت در سراسر هیئت مدیره وجود دارد ، از فوکوس اتوماتیک که سه برابر سریعتر در شرایط کم نور برای HDR هوشمند بهتر برای عکس های متعادل تر در روشنایی کنتراست بالا و یک ویژگی جدید به نام رندر معنایی وجود دارد. این قطاری از چند عکس کم قبل از شما ضربه بزنید دکمه شاتر, و پس از آن شات overexposed پس از آن. دوربین تلاش می کند عناصر عکس ، مانند چهره ها را درک کند و HDR هوشمند آنها را به طور جداگانه با استفاده از فریم هایی که گرفته شده است ، پردازش می کند.

با تمام این پیشرفت ها ، آیفون 11 دارای بهترین دوربین گوشی هوشمند است که می توانید خریداری کنید. این قطاری از تمام جزئیات درست و برخی از رنگ های طبیعی ترین شما را از یک گوشی هوشمند را ببینید. این کمک می کند که رابط دوربین تا مایع آن را قرار می دهد تمام برنامه های دیگر دوربین گوشی های هوشمند به شرم.

با این حال ، آیفون 11 جهش بزرگی در رقابت نیست ، به خصوص در مقایسه با Pixel 3 گوگل. اپل پشت در بالا است ، اما تنها با یک اینچ.

من آرزو دارم که اپل بیشتر با دوربین جدید فوق العاده زاویه انجام داد. فقط مقدار مناسب از اعوجاج برای عکس های منحصر به فرد وجود دارد ، اما من آرزو اپل رفت مایل اضافی و فوکوس اتوماتیک مجاز است. این یک لنز فوکوس ثابت است ، به این معنی که شما باید 1 متر دورتر از موضوع برای آن را در تمرکز باشد. شما می توانید عکس های نزدیک با آن را ندارد. اکثر رقبا این نقص را نیز دارند ، اما این امر باعث می شود که برجسته ترین سیب را داشته باشد.

1. آیفون 11 فوق العاده واید لنز.
2. سامسونگ کهکشان توجه داشته باشید 10 به علاوه لنز فوق عریض زاویه.
کیفیت عکس از لنز زاویه فوق العاده در میان بهترین است ، همانطور که می توانید در مقایسه با Galaxy Note 10 Plus سامسونگ را ببینید. دومی تمایل به بیش از حد اشباع و اغلب به نظر می رسد تخت. آی فون به طور معمول به نظر می رسد انتخاب کنید تا جزئیات کمی بیشتر.

موجودی شب

ستاره دوربین آیفون 11 حالت شب جدید است. این یک حالت شب اختصاصی مانند دید شب گوگل در گوشی های پیکسل نیست ، اما به طور خودکار در زمانی که آن را تشخیص شرایط نور ضعیف است. شما می توانید آن را خاموش ، ترک آن را در تنظیم خودکار ، و یا تنظیم آن را به حداکثر طولانی قرار گرفتن در معرض که دوربین لازم بداند. که می تواند متفاوت باشد ، اما دوربین می تواند تمام راه را تا قرار گرفتن در معرض 28-دوم (اگر آن را به اندازه کافی تاریک و تلفن در سه پایه).

اکثر عکس نیاز به قرار گرفتن در معرض دو تا سه ثانیه طولانی. دید شب گوگل تمایل به تصمیم گیری خود را در چه مدت طول قرار گرفتن در معرض باید بر روی عوامل مختلف باشد ، اما من ترجیح می دهم رویکرد اپل ، به عنوان آن را ارائه می دهد انتخاب بیشتر است. دید شب ارائه جزئیات قوی تر ، اما زمانی که برای امید بستن برای قرار گرفتن در معرض حداکثر بر روی آی فون ، نتایج قابل مقایسه هستند.

رنگ متفاوت است. آیفون 11 تمایل دارد که رنگ های طبیعی را حفظ کند ، در حالی که پیکسل می تواند علامت را از دست بدهد. حالت شب آیفون همچنین تمایل دارد که محیط یک صحنه را حفظ کند ، بخش های خاصی از آن را روشن کند ، در حالی که پیکسل به شدت رنگ سفید را به تصویر می گیرد و همه چیز را درخشان می کند. آنها دو روش مختلف هستند و در حالی که گاهی اوقات نتایج Pixel 3 را ترجیح می دهم ، من تا حد زیادی از حالت شب آیفون حتی بیشتر بهره مند شده ام.

اپل در پشت بسته در عکاسی با نور کم برای برخی از زمان بوده است ، بنابراین خوب است که آن را به بالا مسابقه. این ناامید کننده است که حالت شبانه در دوربین سلفی یا در لنز زاویه فوق العاده ای کار نمی کند ، که می تواند هنگام عکسبرداری در شب محدود شود ، زیرا فوق العاده گسترده دیافراگم باریک تر از لنز اصلی است و نمی تواند نور را به همان اندازه انجام دهد. این ارائه عکس های گل آلود.

نقد برسی تخصصی آیفون 11 و آیفون یازده مکس نمونه کیفیت دوربین
نقد برسی تخصصی آیفون 11 و آیفون یازده مکس نمونه کیفیت دوربین

چندین پیشرفت در حالت عمودی وجود دارد. شما هم اکنون می توانید پرتره از فقط در مورد هر چیزی را: حیوانات خانگی ، مردم ، اشیاء ، هر چیز دیگری. در آیفون XR, که فقط یک لنز تنها, دوربین تنها قادر به گرفتن پرتره از مردم بود. کیفیت در این عکس های پرتره به طور قابل توجهی بهتر در مقایسه با آیفون XS حداکثر سال گذشته ، و آن را نشانی از یک کار خوب حفظ رئوس مطالب موضوع ، هر چند اشتباهات به نوبه خود تا گاهی اوقات. که حلقه درست با کلید جدید بالا اثر نور پرتره مونو.

دوربین selfie به 12-مگاپیکسل بیش از 7-مگاپیکسل در آیفون XR ارتقا داده شده است ، و آنها به نظر می رسد بهتر به طور کلی حالت پرتره سلفی. شما باید بدانید هر چند ، که به طور پیش فرض عکاسی سلفی در جهت عمودی در یک cropped ، 7-مگاپیکسلی قطعنامه اسیر خواهد شد. شما می توانید با زوم کردن در بیشتر از پس زمینه ، زمانی که می خواهید یک سلفی گروهی بگیرید (این به طور خودکار زمانی اتفاق می افتد که دوربین را به چشم انداز بچرخانید).

ارتقاء ویدئو به دوربین آیفون 11 تسلط خود را در ویدئوگرافی حفظ می کند.

ارتقاء ویدئو به دوربین آیفون 11 به اپل کمک می کند تا تسلط خود را در ویدئوگرافی حفظ کند. دوربین می تواند در 4K در ۶۰ فریم در ثانیه شلیک ، و آن را نشانی از یک کار خوب با ثبات. من کاملا با بهره گیری از Slofies جدید اپل ، که ضبط ۱۲۰ فریم در ثانیه سلفی های حرکت آهسته در 1080p. برای دیدن حرکت آهسته در دوربین سلفی غیر معمول است ، اما سرگرم کننده برای استفاده است.

آیفون 11 همه چیز در مورد ارتقاء دوربین است. آنها اپل را در بالای صفحه تغییر می دهند. که می شود گفت ، پیکسل گوگل 4 درست در اطراف گوشه است و به این معنی است که ما در جهنم مبارزه با دوربین هستیم.

عملکرد قاتل و نرم و صاف کردن iOS 13
با وجود نداشتن “Pro” در نام آن ، شما عملکرد مشابهی را در iPhone 11 به عنوان iPhone 11 Pro دریافت می کنید ، زیرا کل محدوده با چیپ ست A13 Bionic اپل مجهز شده است (هرچند تنها 4GB RAM در iPhone 11 وجود دارد).

برنامه ها سریع برای راه اندازی و پیمایش از طریق توییتر و Instagram صاف است. من شده است بازی کاملا چند بازی در اپل بازی ، شرکت جدید اشتراک مبتنی بر سرویس بازی ، و عناوین مانند “… 2: شوالیه از قلمرو را فراموش کرده و اسکیت بازی شهرستان فرار

در اینجا چند نتایج معیار وجود دارد:

AnTuTu 3DBench: ۴۰۵,۹۵۰
Geekbench 5 پردازنده: ۱,۳۳۸ تک هسته ای ؛ ۳,۳۲۹ چند هسته ای
نتیجه AnTuTu بالاترین ما همیشه است ، ضرب و شتم هر گوشی های هوشمند آندروید در حال اجرا پردازنده Snapdragon ۸۵۵ Qualcomm ، تراشه گل سرسبد ۲۰۱۹. این یک گوشی قدرتمند است.

آیفون 11
جولیان Chokkattu/روندهای دیجیتال
کاش اپل متوقف ارائه 64GB اندازه ذخیره سازی گزینه و با 128GB به عنوان پیش فرض به جای آغاز شده. محدوده Galaxy S10 سامسونگ با 128GB شروع می شود و گزینه های ذخیره سازی بالاتر از آن وجود دارد و همان حلقه های واقعی برای مقرون به صرفه تر است OnePlus 7 Pro. این می تواند یک حرکت خوب با توجه به شما هنوز هم تنها 5GB ناچیز ذخیره سازی iCloud.

در سمت نرم افزار ، در iOS 13 فوق العاده است. حالت تاریک باعث می شود همه چیز زیبا و محافظت از چشم من در شب ، برنامه نونما عکس دقیق است و ابزار ویرایش قوی تر را ارائه می دهد ، Face ID سریع تر از همیشه است و من عاشق تایپ کردن ضربه بزنید. اتمام من در iOS 13 برداشت برای اطلاعات بیشتر.

نقد برسی تخصصی آیفون 11 و آیفون یازده مکس و یازده
نقد برسی تخصصی آیفون 11 و آیفون یازده مکس و یازده

باتری یک روز طول می کشد
اپل ادعا می کند که آیفون 11 یک ساعت بیشتر از آیفون XR ، که در حال حاضر دارای عمر باتری بزرگ است. که نگه می دارد تا. من به طور متوسط روز کاری با حدود ۴۵ درصد باقی مانده توسط 5 pm ، 30 درصد توسط 7:30 p. m ، و 15 درصد توسط 10 بعد از ظهر به پایان رسید این با استفاده از متوسط از جمله بازی کردن چند بازی ، گرفتن عکس ، مرور وب ، پاسخ به اعلان ها و تماشای یک کلیپ YouTube یا دو است.

در یک روز سنگین استفاده ، جایی که من یک تن از عکس ها و فیلم های با دوربین آیفون 11 را برای بیش از چهار ساعت انجام دادم ، باتری 3 ، 110mAh 15 درصد توسط 5 pm-تلفن هایی مانند Google Pixel 3 به مدت طولانی مرده اند. اکثر مردم راضی خواهد شد.

در تست باتری استاندارد ما ، جایی که ما یک ویدیو یوتیوب 1080p را با Wi-Fi با روشنایی در حداکثر بازی میکنیم ، آیفون 11 به طول انجامید 4 ساعت و ۵۴ دقیقه. اما این آزمایشات تصاویر کامل از نتایج زندگی باتری واقعی نیست ، زیرا OnePlus 7 Pro 11 ساعت و ۵۰ دقیقه در همان آزمون به طول انجامید ، اما تلاش کرد تا به راحتی آخرین روز استفاده را انجام دهد.

باتری آیفون 11 به راحتی در تمام طول روز در بیشتر مواقع قرار می گیرد.

متاسفانه ، اپل دارای شارژر سریع 18W در جعبه نیست. در عوض ، شارژر سنتی 5W را پیدا خواهید کرد که گوشی شما را با سرعت حلزون شارژ می کند-بیش از 3 ساعت برای رفتن از صفر به ۱۰۰. این کار شارژ سریع را پشتیبانی می کند ، اما تنها مدل های آیفون 11 Pro دارای آجر 18W در جعبه است.

شما نیاز به صرف حدود $۵۰ بیشتر برای خرید آداپتور و کابل برای فعال کردن این قابلیت ، اما آن را به خوبی به ارزش آن است. آیفون 11 موفق به آمار ۵۰ درصد در 30 دقیقه از شارژ با شارژر سریع و بیش از ۸۰ درصد پس از یک ساعت. در همین حال ، با کابل و آداپتور شامل آن تنها 16 درصد در اطراف علامت 30 دقیقه رسید. که از رقابت کوتاه می افتد. اپل واقعا باید آن را استاندارد ساخته شده است.

هنوز هم شارژ بی سیم وجود دارد ، بنابراین شما می توانید قدرت را با قرار دادن تلفن در یک پد شارژ بی سیم اگر بخواهید ، sip کنید.

قیمت ، در دسترس بودن ، و ضمانت نامه

آیفون 11 $۶۹۹ است و از اپل و همچنین چندین خرده فروشان و حامل ها در دسترس است. شما می توانید برای آن را در اقساط ماهانه با هیچ علاقه پرداخت ، و اگر شما در حال آمدن از آی فون قبلی ، شما می توانید آن را در تجارت برای دریافت قیمت کاهش می دهد تا $۶۰۰ بسته به کیفیت تلفن.

اپل ارائه می دهد یک گارانتی استاندارد است که تلفن را از تولید کننده نقص برای یک سال از تاریخ خرید را پوشش میدهد. شما می توانید گارانتی را با AppleCare + ، برای قیمت گسترش دهید.

ما را
آیفون 11 با عمر باتری روز طول می کشد ، عملکرد عالی و یک دوربین قوی که بیشتر از سال گذشته از آیفون XR متنوع است ، نه به ذکر است که تمام پیشرفت هایی که با iOS 13 عرضه می شوند. اگر شما نمی خواهید بیش از $۱,۰۰۰ را در یک گوشی هوشمند جدید صرف کنید ، آیفون 11 ارزش زیادی دارد.

آیا یک جایگزین بهتر وجود دارد ؟

اگر شما به iOS چسبیده اید ، بله. شما می توانید برای هر دو آیفون 11 Pro یا iPhone 11 Pro Max بروید و تقریبا در هر راه بهتر خواهد بود.

در غیر این صورت ، OnePlus 7 Pro یک جایگزین عالی در $۶۷۹ است. این عملکرد عالی ، صفحه نمایش فوق العاده ، نرم افزار زیبا ، هر چند دوربین و باتری به خوبی نیست.

ممکن است ارزش انتظار برای دیدن آنچه که Pixel 4 گوگل در فروشگاه است اگر شما بین Android و iOS پاره شده اید ، زیرا می تواند یک سیستم دوربین بهتر ارائه دهد.

چه مدت طول می کشد ؟

اپل به دلیل پشتیبانی از نرم افزار طولانی اپل ، یک مدت طولانی طول بکشد. انتظار می رود آیفون 11 به آخرین شما سه تا چهار سال ، اگر نه بیشتر. هنگامی که باتری شروع می شود به تنزل ، شما می توانید آن را به گواهی تکنسین های اپل به آن را جایگزین و تلفن به خوبی به عنوان جدید احساس خواهد شد.

باید آن را به شما خرید?

بله. اگر تمام وقت به طور مداوم بر روی گوشی خود نباشید ، آیفون 11 تلفن برای خرید است. اگر شما هستید ، به مدل های حرفه ای نگاه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق مختص به دیجیل می باشد | Newsphere by AF themes.