سپتامبر 10, 2019 تیم دیجیل 0دیدگاه

ساعت هوشمند فیت بیت fitbit

Fitbit روز سه شنبه یک ساعت هوشمند جدید را با قیمت 199. 95 دلار به همراه لباس پوشیدنی خود اضافه کرد.

Fitbit Versa، که در ماه آینده به خردهفروشی های جهانی برسد، خواهد بود که ساعت هوشمند فلزی سبک ترین در بازار ایالات متحده است. این شامل یک داشبورد جدید است که ساده ترین راه دسترسی به اطلاعات مربوط به سلامت و تناسب اندام در دستگاه است.

Versa مخلوط برنامه های بهداشت و تناسب اندام، مانند ردیابی ضربان قلب 24/7، تمرینات روی صفحه و ردیابی حالت اتوماتیک خواب، با ویژگی های هوشمند مانند پاسخ های سریع در Android و موسیقی در دستگاه است.

اگر چه سیستم عامل Versa دارای سیستم عامل اختصاصی Fitbit است، انتخاب بهترین محتوامی تواند به وسیله یک برنامه به یک تلفن آندروید متصل شود.

راس رابین، تحلیلگر اصلی Reticle Research ، اشاره کرد که از ساعت اپل جدا شده است.

او به TechNewsWorld گفت: “این یک حرکت خوب است، زمانی که پلت فرم Android Wear برای smartwatches برخی از عدم اطمینان در اطراف آن را در حال حرکت رو به جلو است.

گزارش شده است که گوگل قصد دارد نام تجاری Android Wear را به عنوان Wear OS معرفی کند. اگرچه گوگل در مورد این شایعه اظهار نظر نکرده است، پیشنهاد شده است که این شرکت ممکن است مایل به فاصله گرفتن از Android باشید، زیرا Wear بیش از دستگاههای Android اجرا می شود.

حرکت خوب

معرفی Versa به نظر می رسد یک حرکت خوب Fitbit، به خصوص با توجه به پاسخ پر حرارت از بازار به ساعت هوشمند یونیک خود را در سال گذشته است.

Stephanie Lawrence، تحلیلگر تحقیقاتی در تحقیقات ABI گفت: “Fitbit Versa به نظر می رسد ارائه بسیار بهتر از Fitbit یونی است و احتمالا به شرکت کمک می کند تا وارد بازار smartwatch بیشتر وارد شوید.”

وی به دیجیل گفت: “به روز رسانی این پیشنهاد احتمالا برای این شرکت خوب است.”

لارنس خاطر نشان کرد: “این به آنها کمک می کند تا به عنوان یک ارائه دهنده هوشمند و به منظور توسعه دستگاه های بیشتری در آینده با ویژگی ها و قیمت های مختلف شناخته شوند.”

رامون تام للاس، تحلیلگر ارشد تحقیقاتی IDC ، گفت: “من آن را یک شستشو می دهم.”

به گفته دیجیل ، Fitbit به طور صحیح و با اطمینان در مسیری قرار دارد که در آن هنوز هم پتانسیل رشد را با چسبیدن به DNA خود دارد.

لماما خاطرنشان کرد: “Fitbit با استفاده از تمرکز بر سلامت و تناسب اندام و تلاش برای تبدیل شدن به یک چاقوی ارتش سوئیس از ساعتهای هوشمند است که تلاش می کند همه کارها را انجام دهد.”

ردیف سخت به حوضچه

چارلز کینگ، تحلیلگر اصلی Pund-IT، پیشگویی از برچسب Smartwatch را برای Fitbit به خوبی انجام خواهد داد.

وی به دیجیل گفت: “به جای اینکه خود را به عنوان سازنده smartwatch ها معرفی کند، به نظر می رسد که Fitbit به عنوان یک پلتفرم برای افزایش هزینه ها و قابلیت های راه حل های ردیابی مناسب برای مشتریان موجود و بالقوه موقعیتی را در اختیار دارد.”

پادشاه گفت: “این یک حرکت خوب است، زیرا به خوبی به نقاط قوت و منافع مشتریانش منجر شده است.

با این حال، به گفته کارولینای میلانی، تحلیلگر اصلی استراتژی های خلاق ، Fitbit ردیف سختی در بازار smartwatch خواهد داشت.

به گفته دیجیل ، “من حدس می زنم Fitbit آماده است تا هنوز در تلاش برای دنبال کردن بازار smartwatch، که به طور جامع متعلق به اپل است، عقب نشینی کند.

Milanesi گفت: “Fitbit به نظر می رسد از اشتباه یونیک آموخته است. این نقطه قیمت را کاهش داده و طراحی را برای زنان جذاب تر کرده است.”

وی ادامه داد: “در حالی که Versa ممکن است بیش از سلف خود فروخته شود،” من همچنان از فرصت بلند مدت Fitbit در این فضا مبهوت مانده ام، زیرا اپل هرچه بیشتر و بیشتر به سلامتی و نه تناسب اندام سرمایه گذاری می کند. “

بیانیه مد

بن استنون، تحلیلگر Canalys ، در مورد 200 دلار، مدل Versa پیشرفتی نسبت به Blaze و ورود قبلی قبلی Fitbit در قیمت آن بوده است.

او به دیجیل گفت: “Blaze یک فلاپی بود به دلیل طراحی صنعتی ضعیف.

استنتون توضیح داد: “ساعتهای هوشمند نه تنها ابزارهای آمادگی جسمانی نیستند بلکه بیان مد هستند. بنابراین با Versa، ارائه ویژگی های برتر مانند شاسی آلومینیومی – تا 200 دلار حرکت مثبتی است.”

وی افزود: “البته، مد، ذهنی است – اما به نظر من، این یک گام بزرگ در جهت مناسب Fitbit است.”

Fitbit با عمر باتری Versa در چهار روز پیوسته است.

استنتون گفت: “Fitbit فداکاری [تجربه کاربر] برای ارائه عمر باتری باور نکردنی است.”

FitbitOS آن یک پلت فرم فوق العاده سبک است، که نیازی به پردازش قدرت زیادی ندارد.”

“نرم افزار آن نیز بر روی سیاه و سفید و رنگ های تیره متمرکز شده است، که به Fitbit کمک می کند تا بیشتر از باتری ساخته شده خود را،” استنون ادامه داد. “رقابت، یعنی اپل و سامسونگ، دارای سیستم عامل های کاربردی تر و کارآمد تر هستند – اما کمی عمر باتری را به خطر انداخته اند.”

ساعت هوشمند فیت بیت Fitbit
ساعت هوشمند فیت بیت Fitbit

رشد قوی و پایدار

لارنس ABI خاطرنشان کرد بازار جهانی smartwatch در حال رشد قوی و پایدار بوده و آینده آن روشن است. میزان حمل و نقل باید تا سال 2022 به 49 میلیون برسد، در مقایسه با 26 میلیون در سال 2017.

او گفت: “تعداد روزافزون کاربران مصرف کننده و سازمانی به دلیل دلایل متعددی به دستگاه ها می پردازند، به خصوص دسترسی به ویژگی های گوشی های هوشمند از مچ دست و همچنین اطلاعاتی مانند اعلان های تقویم، کارهایی که باید انجام شود و دستورالعمل ها ،” او گفت.

با این حال، انتظار می رود که حتی رشد بیشتری برای ساعت های هوشمند هیبریدی – محصولاتی مانند Fossil Q و Nokia Steel – که نگاهی به ساعت آنالوگ داشته باشند، اما برخی از ویژگی های ساعت هوشمند. طبق گزارش Juniper Research، هشتاد میلیون هیبرید در سال 2022 به فروش می رسد در مقایسه با 14 میلیون در سال 2017.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *