دیجیل | اخبار و آموزش | رسانه دیجیتال ایران

جدید ترین و مهم ترین اخبار و آموزش های روز دنیا و ایران

انواع بازی ایکس باکس

انواع بازی ایکس باکس

مایکروسافت همه چیز را با بازی دارد

مایکروسافت در نمایشگاه الکترونیک سرگرمی در لس آنجلس با انتشار بیش از 50 بازی برای کنسول بازی ایکس باکس خود، چلپ چلوپ را بزرگ کرد.

در میان بازی های معرفی شده توسط شرکت 18 مورد طراحی شده بود که به طور انحصاری بر روی Xbox اجرا شود، از جمله Forza Horizon 4 ، Halo Infinite ، Gears 5 ، Session ، Below and Ashen .

مایکروسافت همچنین در نمایشگاه E3 خود در روز یکشنبه در نمایشگاه های E3 که هفته آینده منتشر خواهد شد، بیش از 6000 نفر را در اختیار دارد. بسیاری از آنها در Xbox One از جمله Fallout 76 ، The Division 2 Tom Clancy’s ، Kingdom Hearts 3 ، Devil May Cry 5 ، Battlefield V ، Metro Exodus و Shadow of Tomb Raider .

این شرکت همچنین برخی از افزوده های خود را به بازی سرویس بازی بازی Pass. آنها عبارت بودند از: Forza Horizon 4 ، Fallout 4 ، The Tom Clancy’s Division و The Older Scrolls Online: Tamriel Unlimited .

مایک نیکولز، افسر ارشد بازاریابی، گفت: “ما هیجان زده هستیم تا تاثیر مثبتی را که Xbox Game Pass بر روی اکوسیستم بازی دارد، از جمله افزایش تعداد بازیگران تقریبا 40 درصد و افزایش زمان پخش گیمینگ تقریبا 20 درصد، هیجان زده است. برای بازی در مایکروسافت.

بالا بردن استعداد استخر

مایکروسافت علاوه بر اجرای بیش از چهار ده بازی، تعهد خود را به تولید محتوای منحصر به فرد برای Xbox نشان داد. این برنامه طرح هایی را برای ایجاد یک استودیوی توسعه بازی جدید به نام «ابتکار» نشان داد. این شرکت همچنین اعلام کرد که بازی های زمین بازی را امضا کرده است و نامه های قصد به دست آوردن نظریه نینجا، آزمایشگاه های Undead و Games Compulsion را منتشر کرده است.

چارلز کینگ، تحلیلگر اصلی Pund-IT می گوید: “حرکت های مایکروسافت می تواند به عنوان نشان دهنده این باشد که سیستم عامل های شرکت به اندازه شرکت های بزرگ اهمیتی نمی دهند.”

او به دیجیل گفت: “دستیابی به استودیوهای شناخته شده و تقویت تلاش های توسعه داخلی خود، راه هایی برای حل این مسئله است.”

اریک آببروزز، یک تحلیلگر ارشد در تحقیقات ABI ، اظهار داشت: “اکثر آنها موافق هستند که مایکروسافت عنوان نبرد منحصر به فرد خود را با سونی از دست داده است.”

وی گفت: “این تدارکات یک گام بزرگ برای اصلاح این است، اگر چه احتمالا باید زودتر اتفاق افتاد.” گفت.

رقابت سازمانی

مایکل گودمن، مدیر رسانه های دیجیتال در استراتژی آنالیز ، گفت که خرید مایکروسافت یک حرکت خوب برای این شرکت بود.

وی به دیجیل گفت: “آنها برخی از استودیوهای جامد با IP جامد را خریدند که آنها را برای این نسل و به آینده تقویت خواهد کرد.”

“این خرید ها نشان می دهد که این شرکت متعهد به ایجاد عناوین منحصر به فرد برای ساخت ایکس باکس کنسول های دیگر در بازار است”، راب سانفیلپپو، تحلیلگر دستورالعمل های مایکروسافت، خاطر نشان کرد.

به گفته دیجیل ، “حمایت از عناوین موجود در کنسول های دیگر، هیچ موفقیت اضافی را برای ایکس باکس ارائه نکرده است، زیرا پلیاستیشن 4 در بسیاری از موارد بسیار محبوب و ارزان قیمت است.”

وی گفت: “به همین دلیل مهم است که مایکروسافت تاکید کند که عناوین منحصر به فرد بیشتری دارد.”

لوئیس وارد، مدیر تحقیقاتی بازی در IDC به دیجیل گفت: “خط پایین این است که انحصار یک راننده کلیدی فروش سختافزاری است.”

عمل کردن از موقعیت قوی

مارک ن. ونا، تحلیلگر ارشد مور بینش و استراتژی، گفت: “مایکروسافت در موقعیت بسیار قوی قرار دارد.”

او به دیجیل گفت: “ایکس باکس یکی از بهترین پلتفرم ها در بازار از نظر سخت افزاری است.”

انتظار میرود سونی از نسل بعدی کنسول بازی به بازار تا سال 2022 عرضه کند، که به مایکروسافت یک پنجره بزرگ برای ساخت خط لوله توسعهدهنده خود می بخشد.

ونا گفت: “مایکروسافت بهترین سخت افزار و گرافیک را دارد. “توسعه دهندگان آن را می خورند. آنها دوست دارند این نوع سر و صدا، به خصوص در عملکرد گرافیکی، به طوری که آنها می توانند بازی های بهتر را بسازند.”

برای طرفداران ایکس باکس، ارائه مایکروسافت نشان دهنده تعهد شرکت به بازی است، چیزی که همیشه با ایکس باکس یکی نیست.

Abrizzlee ABI یادآور شد: “راه اندازی اولیه Xbox One با تمرکز بر محیط بازی – اجتماعی، ویدئو و موارد دیگر خاتمه یافت.

وی گفت: “این شرکت در تلاش است تا این تمرکز را به بازی بازگرداند، و E3 امسال محصول این کار است.” “جمعیت بازی های هاردکور همیشه ترجیح می دهد که بازاریابی کمتری و محتوای بیشتری داشته باشد، و این چیزی است که مایکروسافت انجام می دهد.”

انواع بازی ایکس باکس
انواع بازی ایکس باکس

Netflix از کنسول بازی

مایورکا در حال تلاش برای تبدیل شدن به Netflix از کنسول بازی، Moor Vena پیشنهاد کرد.

تا به حال، سرویس های بازی جریان تا حد زیادی هزینه کرایه قدیم را ارائه می دهند. مایکروسافت آمادگی دارد که این مدل را برای بازی سرویس پخش بازی خود تغییر دهد.

ونا گفت: “مایکروسافت تعدادی از عناوین درجه اول را در اشتراک Game Pass خود قرار داده است.”

یکی از موانع برای دریافت محتوای درجه اول برای خدمات جریان، نگرانی از توسعه دهندگان است که جریان بازی به فروش تک تک تقسیم می شود، جایی که آنها بیشترین پول خود را به دست می آورند.

گودمن در این باره می گوید: “مایکروسافت می گوید که GamePass افزایشی است و نه فاجعه آمیز بودن آن.” گودمن اشاره کرد، اما “ما خواهیم دید. اگر من یک ناشر هستم و یک بازی برای 60 دلار در خرده فروشی فروخته می شود، جریان باید برای فروش خرده فروشی از دست رفته باشد. “

پهنای باند می تواند مانع دیگری برای جریان باشد.

گودمن توضیح داد: “این پهنای باند مورد نیاز برای پخش بازی نیست. “این استفاده از پهنای باند تمام خانوار است. اگر تنها کاری که خانوار انجام می دهد بازی های جریان است، بیشتر خانوارها پهنای باند مناسب را دارند، حداقل در ایالات متحده”

با این حال، سرویس های جریان بازی در حال افزایش هستند.

یک تحقیق IDC نشان داد دو سرویس پخش زنده ایکس باکس، GamePass و EA Access دارای بیش از 10 درصد نفوذ بازار هستند.

وارد گفت: “اگر این درست باشد، این میزان نفوذ خوب برای چنین خدمات جدیدی است.”

با این وجود، کنسول های بازی به عنوان یک پلتفرم، هیچ وقت به زودی نخواهند ماند.

مایکروسافت پیش بینی کرد Sanfilippo مایکروسافت در سالهای آینده شاهد یک کنسول Xbox One خواهد بود، احتمالا نسل دیگری نیز هست.

رشد خوبی پیش بینی شده است

پس از رکود در سال های 2014 و 2015، بازار کنسول در آخرین لحظات گام برمی دارد.

ونا گفت: “بخشی از این تجدید حیات، با استفاده از مایکروسافت، سختافزار را بازسازی کرد.

فروش کنسول های بازی از 29 میلیارد دلار در سال جاری به 33 میلیارد دلار تا سال 2022 افزایش می یابد و بازی های دیجیتالی تا سال 2022 بیش از نیمی از اینها را پیش بینی می کند.

لورن فوی، تحلیلگر بازی با Juniper، خاطرنشان کرد که مایکروسافت در کنفرانس مایکروسافت موفق به فروش کنسول به طور موثر 2: 1 توسط PlayStation 4 سونی در سطح جهانی شده است.

او به دیجیل گفت: “بخشی از این موضوع، عدم انحصار کنسول است.” “به این ترتیب مایکروسافت اخیرا به دنبال خرید استودیوهای بازی و ایجاد عناوین جدید است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق مختص به دیجیل می باشد | Newsphere by AF themes.